Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Şahin ayse.sahin@amasya.edu.tr 4789
Öğr. Gör. Merve Dalgın merve.dalgin@amasya.edu.tr 0
Öğr. Gör. Müzeyyen Sümer muzeyyen.sumer@amasya.edu.tr 4750
Eczane Hizmetleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Dr. Hülya Yiğit hulya.yigit@amasya.edu.tr 0
Öğr. Gör. Murat Ünalmış murat.unalmis@amasya.edu.tr 4804
Öğr. Gör. Önem Yüce Şahin onem.sahin@amasya.edu.tr 0
Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Zehra İncedal Sonkaya zehra.incedal@amasya.edu.tr 4752
Öğr. Gör. Aybüke Afra Babacan afra.babacan@amasya.edu.tr 0
Öğr. Gör. Gökçe Nur Mısırlı gokce.misirli@amasya.edu.tr 0
Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Aslı Kurtgöz asli.aydogan@amasya.edu.tr 4651
Dr. Öğr. Üyesi Ceren Başkan ceren.yavuz@amasya.edu.tr 4624
Öğr. Gör. Eren Arabacı eren.arabaci@amasya.edu.tr 4794
Öğr. Gör. Ertuğrul Deniz Köse ertugrul.kose@amasya.edu.tr 4760
Öğr. Gör. Eylem Küçük eylem.kucuk@amasya.edu.tr 4655
Öğr. Gör. Mustafa Cem Türkmen mustafa.turkmen@amasya.edu.tr
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Arif Ayar arif.ayar@amasya.edu.tr 4778
Doç. Dr. Betül Canımkurbey betul.canimkurbey@amasya.edu.tr 4766
Doç. Dr. Burak Yazgan burak.yazgan@amasya.edu.tr 4767
Doç. Dr. Selçuk Demirezen sdemirezen@amasya.edu.tr 4742
Dr. Öğr. Üyesi Gülhan Gök gulhan.gok@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Nurdan Karpuz nurdankarpuz@amasya.edu.tr 4750
Dr. Öğr. Üyesi Sevda Demiröz Yıldırım sevda.demiroz@amasya.edu.tr 4759
Öğr. Gör. Arslan Say arslan.say@amasya.edu.tr 4782
Öğr. Gör. Ayşe Kale ayse.kale@amasya.edu.tr 4751
Öğr. Gör. Fulya Çetinkaya Kiraz fulya.cetinkaya@amasya.edu.tr 4756
Öğr. Gör. Gökhan Coşkun coskun.gokhan@amasya.edu.tr 4642
Öğr. Gör. Meltem Özden meltem.ozden@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Mine Alacadağ mine.alacadag@amasya.edu.tr 4655
Öğr. Gör. Mustafa Gül mustafagul@amasya.edu.tr 4796
Öğr. Gör. Nimet Küçükönder nimet.kucukonder@amasya.edu.tr 4758
Öğr. Gör. Salih Özden salih.ozden@amasya.edu.tr 0
Öğr. Gör. Vuslat Öztürk vuslat.ozturk@amasya.edu.tr 0
Öğr. Gör. Yeliz Cankurtaran yeliz.cankurtaran@amasya.edu.tr 4760