KALİTE KOMİSYONU 

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Doç. Dr. Akın Tekcan Başkan
Öğr. Gör. Ayşe Kale Üye
Mustafa Kaplan Üye

 

TOPLUMSAL KATKI KOMİSYONU

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Dr. Öğr. Üyesi Nurdan Karpuz Başkan
Öğr. Gör. Müzeyyen Sümer Üye
Öğr. Gör. Yeliz Cankurtaran Üye
Öğr. Gör. Arslan Say Üye
Öğr. Gör. Eren Arabacı Üye
Öğr. Gör. Gökçe Nur Mısırlı Üye
Öğr. Gör. Murat Ünalmış Üye

 

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Muafiyet, Yatay Geçiş ve ÇAP Başvuruları Değerlendirme Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Öğr. Gör. Müzeyyen Sümer Başkan
Öğr. Gör. Dr. Ayşe Şahin Üye
Öğr. Gör. Emine Sildir Daşar Üye

 

Eczane Hizmetleri Bölümü Muafiyet, Yatay Geçiş ve ÇAP Başvuruları Değerlendirme Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Öğr. Gör. Dr. Hülya Yiğit  Başkan
Öğr. Gör. Dr. Önem Yüce Şahin Üye
Öğr. Gör. Murat Ünalmış Üye

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Muafiyet, Yatay Geçiş ve ÇAP Başvuruları Değerlendirme Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Dr. Öğr. Üyesi Zehra İncedal Sonkaya Başkan
Öğr. Gör. Gökçe Nur Mısırlı Üye
Öğr. Gör. Aybüke Afra Keskiner Üye

 

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Muafiyet, Yatay Geçiş ve ÇAP Başvuruları Değerlendirme Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Öğr. Gör. Eren Arabacı Başkan
Öğr. Gör. Eylem Küçük Üye
Öğr. Gör. Mustafa Cem Türkmen Üye

 

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Muafiyet Başvuruları Değerlendirme Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Doç. Dr. Selçuk Demirezen Başkan
Öğr. Gör. Meltem Özden Üye
Öğr. Gör. Fulya Çetinkaya Kiraz Üye
Öğr. Gör. Sevda Demiröz Yıldırım Üye
Öğr. Gör. Mustafa Gül Üye

 

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Yatay Geçiş ve ÇAP Başvuruları Değerlendirme Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Dr. Öğr. Üyesi Nurdan Karpuz  Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Gülhan Gök Üye
Dr. Öğr. Üyesi Burak Yazgan Üye
Öğr. Gör. Mine Alacadağ Üye
Öğr. Gör. Nimet Küçükönder Üye

 

Uzaktan Eğitim ve Uygulama Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Doç. Dr. Akın Tekcan Başkan
Öğr. Gör. Dr. Ayşe Şahin Üye
Öğr. Gör. Mustafa Gül Üye
Öğr. Gör. Arslan Say Üye

 

Yemek Bursu, Üniversite Bursu ve Kısmi Zamanlı Öğrenci Bursu Başvuru Komisyonu

Unvan/Ad-Soyad Görevi
Öğr. Gör. Ayşe Kale Başkan
Öğr. Gör. Fulya Çetinkaya Kiraz Üye
Öğr. Gör. Eren Arabacı  Üye