Img 2874 849X566

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Programı ikinci sınıf öğrencileriyle birlikte Sosyal Sorumluluk Dersi kapsamında planlanan engellilik alanında farkındalık seminerlerinin son oturumu gerçekleştirildi. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan program SŞSHMYO Müdürü Prof. Dr. Akın TEKCAN’ın açılış konuşması ile devam etti. Proje Danışmanı Öğr. Gör. Gökçe Nur MISIRLI’nın konuşması sonrasında program konuklarının değerli sunumları ile süren program, komisyon üyelerinin öğrencilerle gerçekleştirdikleri soru-cevap bölümüyle tamamlandı.

İpekköy Yerleşkesinde düzenlenen seminere üniversitemiz Engelsiz Birim Komisyonu üyeleri katıldı. “Farkında Mıyız?” projesi kapsamında gerçekleştirilen seminerlerin son oturumunda engelsiz birim komisyonu üyesi Sayın Ali BAŞTUĞ; engelsiz birim komisyonunun görevleri ve faaliyetleri, engelsiz üniversite ödülü alma sürecimiz, engelli öğrenci ve personel sayılarımız, engelli öğrencilerimize yönelik hizmetlerimiz konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Değerleri konuklarımızın sunumları sonrasında kendilerine SŞSHMYO müdürümüz Prof. Dr. Akın TEKCAN tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

Img 2917