1 850X567

 

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Programı ikinci sınıf öğrencileriyle birlikte Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında planlanan engellilik alanında farkındalık seminerlerinin ikinci oturumu gerçekleştirildi. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan program, proje danışmanı Öğr. Gör. Gökçe Nur Mısırlı’nın açılış konuşması sonrası program konuklarının değerli sunumları ile devam etti ve öğrencilerle gerçekleştirilen soru-cevap bölümüyle tamamlandı.

İpekköy Yerleşkesi’nde düzenlenen seminere Türkiye Sakatlar Derneği Amasya Şubesi Başkanı Sayın Emine HİCİN ARSLAN ve Otizm Derneği Amasya Şubesi Başkanı Sayın İbrahim KURT katıldı. 

“Farkında Mıyız?” projesi kapsamında planlanan seminerlerin gerçekleştirilen ikinci oturumunda üniversitemize konuk olan dernek başkanları kendi hayat hikayeleri ve başkanı oldukları derneğin faaliyetleri ile ilgili sunum gerçekleştirdiler. 

Değerleri konuklarımızın sunumları sonrasında kendilerine yüksekokul müdür yardımcımız Sayın Öğr. Gör. Ertuğrul Deniz KÖSE ve Sayın Doç. Dr. Selçuk DEMİREZEN tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

Img 0930

 

Img 0860